F/W2017 – Het zomerseizoen laat ons langzaamaan in de steek en de herfstachtige dagen doen hun intrede. Of wij hier zin in hebben? Stiekem wel! Niet alleen is ons team gewoon hartstikke gek op alle ‘Pumpkin Spice’ lekkernijen, hebben we met ingang van volgende week een nieuwe collega (spannend spannend, wie gaat deze nieuwe fashionista zijn?) en onze winkel een mini-makeover gegeven. Ook hebben wij natuurlijk al hele leuke trends kunnen spotten die we het komende seizoen erg veel gaan zien.

Een uitgebreide kledingkast metamorfose is dit seizoen niet nodig, it’s all in the essentials

Okergeel

Iets wat je eigenlijk echt in je kast móet hebben, is een okergeel item. Het is de kleur die we in modeland al een paar weken zien, maar zich nu verplaatst naar de truien, vesten en zelfs jassen. Wij snappen dat dit kleurtje niet iedereen aanspreekt, en daarom proberen wij diverse tinten van deze nieuwe modekleur in te kopen.

Trui-in-rokjes-trend

Ok, je favoriete rokje hoeft na de augustusmaand nog zeker niet de kast in. We hopen natuurlijk op een fantastische nazomer, maar zelfs als dat niet lukt hebben wij dé fashionable oplossing gevonden. Veel bloggers, modellen en it-girls doen het al, gewoon een lekkere sweater op je girly rokje dragen! Het staat hartstikke leuk, houdt je warm en is iets wat je vást al in de kast hebt hangen. We like!

Embroidery

Embroi-de-watte? Oftewel, borduursels. Deze zagen we in het voorjaar al op broeken en tasjes, maar deze trend heeft zich uitgebreid naar súperleuke sweaters, vesten en jasjes. Budget tip: in iedere hobbywinkel heb je tegenwoordig leuke embleempjes die je zo op je favoriete musthave kunt strijken.

Fake Fur

‘Real people wear fake fur’. Modeland is (gelukkig) steeds meer klaar met echt bont en verruilt het voor een goede namaak. Goed voor het milieu en nog beter voor je portemonnee.

Oversized Knitwear

Deze trend nemen we met veel liefde mee van vorig jaar. Oversized knitwear is goed in alle soorten, kleuren en maten. Combineer deze grote truien met je favoriete boots, sneakers of een paar mooie overknee laarzen. De reden waarom wij vooral gek zijn op deze trend, is omdat het leuk is voor jong tot oud.

Velvet haarbanden

Om je outfit direct op te (pumpkin) spice’n, is vaak een accessoire al genoeg. Deze zomer zagen we de velvet haarbanden al voorbij komen, maar in de herfst blijft dit nog zeker een geweldige trend. Wij verkopen deze haarbanden voor €7,95 en het is mogelijk voor ons om ze in je gewenste kleur en dessin te bestellen.

 

Mocht je na het lezen van onze blog meer inspiratie nodig hebben of juist gezellig willen winkelen in onze (online) winkel? Ons team heet je van harte welkom <3

 

Liefs team Imprezz

 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze inhoud is geblokkeerd. Om deze inhoud te kunnen bekijken dient u de cookies te accepteren.

Onze website maakt gebruik van cookies om jouw de beste ervaring te geven tijdens jouw bezoek aan onze website. Om de cookies te accepteren kun je op de knop "Accepteren" klikken. Wil je liever niet dat wij cookies plaatsen? Klik dan op de knop "Niet Accepteren". Het is dan mogelijk dat de website niet optimaal functioneert.